گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۲۳ نوامبر ۲۰۱۹ (۲ آذرماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۲۳ نوامبر ۲۰۱۹ (۲ آذرماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

از برنامه‌های این هفته رادیو فرهنگ می‌توان به گفتگوی با حسین احمدی‌نیاز در خصوص نامه جمعی از وکلای دادگستری؛ گفتگوی با عباس خرسندی دبیر جبهه دموکراتیک ایران برون مرزی؛ صحبت‌های رویا زرین شاعر در رادیو فرهنگ در خصوص همبستگی ایرانیان برای گذار از استبداد حاکم و برنامه یک ساعته رضا آزادی و چند گزارش ویژه در مورد سالروز قتل چند فعال و نویسنده سرشناس می‌توان اشاره کرد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/11/Saeid_Ohadi-20191123.mp3?_=1

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۲۳ نوامبر ۲۰۱۹ (۲ آذرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

4 × 3 =

خروج از نسخه موبایل