گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۶ آذرماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۶ آذرماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

از برنامه‌های این هفته رادیو فرهنگ می‌توان به برنامه رضا آزادی؛ گفتگوی با شعله پاکروان؛ گفته‌های امیرجواهری لنگرودی در بخش اخبار کارگری و بخش‌های فرهنگی منتشر شده اشاره کرد.

آقای اوحدی در بخش‌هایی از صحبت‌هایش به برگزاری تجمعات اعتراضی ایرانیان در کشور سوئد اشاره‌ و از لزوم همبستگی میان ایرانیان خارج کشور برای گذار به دموکراسی صحبت کرد.

برنامه‌ساز رادیو فرهنگ، همچنین از برگزاری تجمعات اعتراضی دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف کشور به مناسبت روز دانشجو ۱۶ آذر خبر داد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/12/Saeid_Ohadi-20191207.mp3?_=1

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۷ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۶ آذرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

پنج × 3 =

خروج از نسخه موبایل