رضا بدیعی در نشست وبیناری گذار؛ کنشگران و گذار به دموکراسی در ایران

رضا بدیعی در نشست وبیناری گذار از حاکمیت اسلامی درباره مفهوم کنشگر و نقش آن در گذار به دموکراسی در ایران، و همچنین به مسائل مربوط به دموکراسی در این کشور پرداخت.

به گزارش گذار، این کنشگر سیاسی و فعال حقوق بشر، با اشاره به مسائل مربوط به گذار به دموکراسی در ایران در گذشته و حال، به مفهوم کنشگری به قصد تغییر و اثرگذاری در ساختار سیاسی حاکم بر ایران و پیش بردن پروسه گذار به دموکراسی پرداخت.

رضا بدیعی از جمله کنشگران سیاسی باسابقه است که بیش از نیم قرن سابقه فعالیت و مبارزه سیاسی پیش از انقلاب ۵۷ و پس از آن را تا به امروز در کارنامه خود دارد.

این کنشگر ایرانی ساکن آمریکا در جریان نشست وبیناری گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی، همچنین درباره مفهوم گذار به دموکراسی و شرایط آن و ویژگی‌های کنشگران در این پروسه پرداخت.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2017/08/Reza_Badiee_170813.mp3?_=1

نشست‌های وبیناری گذار از حاکمیت اسلامی به دموکراسی در دومین یک‌شنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند.

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به سخنان رضا بدیعی در جریان نشست وبیناری گذار در روز یک‌شنبه ۱۳ آگست ۲۰۱۷ (۲۲ مردادماه ۱۳۹۶) آمده است.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

9 − چهار =

خروج از نسخه موبایل