گزارش سعید اوحدی، هفته ای که گذشت؛ شنبه ۳۰ مارچ ۲۰۱۹ (۱۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۳۰ مارچ ۲۰۱۹ (۱۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) در خصوص گفتگوهایی که طی این هفته در رادیو فرهنگ صورت گرفته، گزارشی ارایه داد.

سعید اوحدی ابتدا از واقعه سیل اخیر در اظهار تاسف کشور کرد و از عدم رسیدگی مقامات ایرانی نسبت به وضعیت سیل‌زدگان گفت.

از جمله گفتگوهایی که طی این هفته در رادیو فرهنگ صورت گرفت می‌توان به مهم‌ترین برنامه پیش رو یعنی برگزاری نشستی توسط کمیسیون وزارت امور خارجه پارلمان هلند اشاره کرد که فعالان حقوق بشر ایرانی در آن شرکت خواهند کرد.

دیگر بخش‌های رادیو فرهنگ شامل برنامه‌‌هایی در مورد زرتشت و زندگی‌اش، پیام‌های نوروزی، جنبش خاوران، داستان خوانی با میترا درویشیان، یادها و ماندگارها، گام به گام با گفتمان سیاسی روز، اخبار زندانیان سیاسی و عقیدتی، اخبار کارگری با امیر جواهری لنگرودی، بخش شاهنامه و گرانمایگان سخنور (داستان شیرین) هستند.

پیام‌های زندانیان سیاسی و معلمان زندانی نیز بخشی از برنامه این هفته است.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/03/Saieed_Ohadi-Gozaarnet-20190330.mp3?_=1

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۳۰ مارچ ۲۰۱۹ (۱۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هجده + هشت =

خروج از نسخه موبایل