گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت، شنبه ۶ آپریل ۲۰۱۹ (۱۷ فروردین ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۶ آپریل ۲۰۱۹ (۱۷ فروردین ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوهای یک هفته اخیر در رادیو فرهنگ ارایه داد.

آقای اوحدی از گفتگوی رادیویی با شعله پاکروان گفت و نشستی که روز سوم آپریل در کمیسیون وزرات امور خارجه پارلمان هلند برگزار شده‌بود.

سپس به بخش‌های طنز سیاسی، خاوران و جنبش دادخواهی، یادها و ماندگارها با ناصر زراعتی، شاهنامه و گرانمایگان سخنور، گام به گام با سخن سیاسی روز، بخش ورزشی اشاره کرد که تا در روز یک‌شنبه ۱۸ فروردین از رادیو فرهنگ منتشر می‌شود.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/04/Saieed_Ohadi20190406-Gozaarnet.mp3?_=1

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۶ آپریل ۲۰۱۹ (۱۷ فروردین ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

چهار × دو =

خروج از نسخه موبایل