امیر هوشمند ممتاز در نشست سراسری گذار؛ صحبتی پیرامون بیانیه موسوم به ۱۴ تن

امیرهوشمند ممتاز، کنشگر سیاسی، در نشست سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی روز یک‌شنبه ۱۴ جولای ۲۰۱۹ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۸) در خصوص انتشار بیانیه ۱۴ فعال سیاسی و مدنی در ایران صحبت کرد.

به گزارش گذار (سامانه دموکراسی و داد)، نشست سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، با موضوع راهکارهای میدانی برای گذار خشونت پرهیز از استبداد اسلامی به دموکراسی، در جهت حمایت و شرکت فعال ایرانیان خارج از کشور از جنبش اعتراضی برای تغییرات بنیادی در حاکمیت سیاسی، با حضور جمعی از کنشگران مدنی، صاحب‌نظران و فعالان سیاسی، شامگاه یک‌شنبه ۱۴ جولای ۲۰۱۹ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۸) برگزار شد.

امیر هوشمند ممتاز تاکید کرد که هر قدمی که در داخل و خارج کشور برداشته می‌شود باید از آن قدردانی کرد، چرا که هر حرکتی به هر صورت به نتیجه خواهد رسید: «مردمانی سخت‌کوش در مقابل این نظام ایستاده‌اند که به هر طریق به مبارزه خود ادامه داده‌اند».

در ادامه در خصوص بیانیه‌ موسوم به ۱۴ تن صحبت شد.

بیانیه‌ای که به صورت مشترک از سوی ۱۴ فعال سیاسی و مدنی در ایران امضا شد و در آن خواستار عزل علی خامنه‌ای از رهبری جمهوری اسلامی شدند که بازتاب‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی داشت.

گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در نشست سراسری بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/07/Amir_Hooshmand_Momtaz-20190714.mp3?_=1

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به صحبت‌های امیر هوشمند ممتاز، در جریان نشست عمومی گذار در روز یک‌شنبه ۱۴ جولای ۲۰۱۹ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های مربوطه را از تلگرام و اینستاگرام گذار نیر دنبال کنید.)

.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

2 × 3 =

خروج از نسخه موبایل