معوقات مزدی کارگران ۳ واحد صنفی

 کارگران شاغل در ۳ واحد صنفی از جمله کارگران شرکت ملی حفاری، حفاری شمال و روغن نباتی گلناز مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.

حدود ۳۰۰ کارگر شاغل در کارخانه روغن نباتی گلناز که به صورت قراردادی مشغول کار هستند به دلیل آنچه «کمبود منابع مالی» عنوان می‌‌شود ۵ ماه حقوق و مزایا دریافت نکرده‌اند.

به گفته کارگران: مدیر عامل کارخانه در پاسخ به مطالبات ما می‌گوید در صورتی امکان پرداخت حقوق دارد که در ابتدا مواد اولیه کارخانه از سوی مسئولان تامین شود و بعد با تولید و روانه کردن محصولات به بازار و فروش آنها، امکان پرداخت حقوق فراهم شود.

معوقات مزدی کارگران شرکت ملی حفاری

به گزارش ایلنا، کارگران پیمانکاری شرکت ملی حفاری از ۳ ماه معوقات مزدی خود خبر دادند.

طبق اظهارات کارگران: دستمزد ما پیمانکاری‌ها با تاخیر پرداخت می‌شود و اکنون برخی از ما که تعدادمان به ۵۰ نفر می‌رسد، تا سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده داریم. در حالیکه دستمزد کارگران رسمی و قراردادی به موقع پرداخت شده است و کار روی سکوها و دکل‌های نفتی، کار سخت و بسیار توان‌فرسایی است و تاخیر در پرداخت مطالبات، اوضاع را دشوارتر می‌کند.

معوقات مزدی کارگران حفاری شمال

به گزارش ایلنا، کارگران حفاری شمال ۲ ماه است حقوقی دریافت نکرده اند.

این کارگران با بیان اینکه هیچ زمان و موعد مشخصی برای پرداخت دستمزد کارگران اعلام نکرده‌اند، می‌افزایند: هم کارگران ستادی و هم کارگران عملیاتی شرکت از این تاخیر ناراضی هستند؛ در شرایط اقتصادی فعلی، تاخیر در پرداخت دستمزدها، مشکلات بسیار به بار می‌آورد.

منبع: هرانا

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

4 − دو =

خروج از نسخه موبایل