پرسش و پاسخ با انور میرستاری با مدیریت راحله طارانی؛ “حمایت از مبارزات مردم در ایران”

این برنامه پرسش و پاسخ با حضور انور میرستاری، یکی از سازماندهندگان تجمع حمایتی از مبارزه مردم ایران در مقابل پارلمان اروپا ضبط شده است.

این جلسات هر جمعه ساعت ۹ شب به وقت ایران به طور موازی در بیش از ده گروه و کانال تلگرامی از جمله گروه حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و کانال تریبون سرزمین من (اجتماعی، سیاسی، فرهنگی) برگزار می‌شوند.

این فایل صوتی در جلسه تلگرامی روز جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹٨ برابر با ۶ دسامبر ۲۰۱۹ ساعت ۹ شب به وقت ایران ضبط شده و میهمان این هفته، انور میرستاری، یکی از سازماندهندگان تجمع در حمایت از مبارزه مردم ایران در مقابل پارلمان اروپا است.

فایل‌های تصویری و صوتی این پرسش و پاسخ در ادامه آمده است.

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/12/Anwar-mirsatari-1.mp3?_=1

پرسش‌های طرح شده در برنامه بعد از ویدئو؛

– آیا از افرادی با اندیشه چپ با شما در این برنامه همکاری دارند؟

– آقای انور میر ستاری: آیا به نظر شما استفاده از پرچم سه رنگ ایران با نقش شیر و خورشید نشان دهنده حمایت از احزاب سیاسی خاصی نیست؟

– با درود اقای ستاری؛ متوجه نشدم تاریخ گردهمایی چه تاریخی است؟ و چرا ترجیح میدهید احزاب بدون نام شرکت نکنند؟ آیا این بر میگردد به فحاشی ان خانم طرفدار پادشاهی که فحش های رکیک به تظاهر کنندگان دیگر گروه ها داده بود؟

– آیا امکان دارد احزابی را که با انها به نتیجه نرسبده اید نام ببرید. ممنون

– درود جناب ستاری، آیا این همایش، تا چهلم این فاجعه ملی، برنامه ای دارد؟ همانطور که اطلاع دارید فعالان داخل، در راستای پاسخگویی به این سرکوب خونین، هدف گذاری خود را تا حدودی معلوم کرده اند، بازدید، پرسه، و در امتداد آن، همبستگی؛ بفرمائید همبستگی ایرانیان خارج و داخل به غیر از این برنامه شما، مواردی دیگر در دست دارد ؟؟ سپاس

– در دنیایی که پر از خشونت است ، از ایران تا سوریه و یمن و عراق و عربستان و شهرک سازی های اسرائیل و…. اینگونه تجمعات چه سودی دارند؟ و تا بحال سبب ازادی چند زندانی سیاسی و کم شدن بار استبداد بر دوش جامعه شده است؟

– این تجمع به نظر شما می تواند چه دستاوردی را برای مبارزه مردم ما داشته باشد؟

– بدون مجوز پلیس اجازه گرد همایی به تجمعات داده میشود یاخیر ؟

– آخر آقای ستاری می فرمایند تمام احزاب فروشگاهها وشهر ها پرچم خودشان را دارند این ها میتوانند نماد این مکانها باشد نه پرچم ملی یک کشور.

– در تجمع های دیگر دیده شده کسانی که به اصطلاح شاه اللهی معرفی می شوند سعی در برهم زدن تجمع ها دارند، آیا شما تمهیداتی در این رابطه اندیشه کرده اید؟

– موردی جالبی که فرمودید، هیئت های خارجی در ترکیب رهبری این برگذاری گردهمایی می باشد. لطفاً توضیح دهید، این امر به ابتکار ایرانی تبارها بود و یا خودجوش؟

– در فضای مجازی، تعداد شرکت کنندگان در تظاهرات ها در کشورهای گوناگون اندک بود، و داخل دلگیر شدند ؛آیا شما می توانید تخمین جمعیتی این گردهمایی را اعلام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

4 × 1 =

خروج از نسخه موبایل