رضا بدیعی، درباره دموکراسی، درکلاب هاوس هماد ( ۲۹مرداد۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ۲۹ مرداد ۱۴۰۱، در مورد ماهیت دموکراسی  ،اظهار داشت:” دموکراسی ایدئولوژی یا گزینه نیست، دموکراسی یک ساختاراست ؛در واقع در جهان امروز ساختار موثرو نوین سیاسی، اقتصادی، و نظامی کشور ،ساختار دموکراتیک است.و تردیدی نیست که باید اندیشه ی غالب گردد.مبارزه برای استقرار و نهادینه شدن دموکراسی امری اجتناب ناپذیر است و باید بدون دخالت و کمک خارجی صورت پذیرد. هیچ گاه دموکراسی را در سینی نقره به جامعه  هدیه نخواهند داد..”

این کنشگر آزادی خواه چنین افزود: ” یکی از اشکالات بزرگ برای برون رفت از بحران استبداد، عدم اتحاد و همگرایی است، هر گروه خواهان پیوستن دیگر گروهها به خود است، بلکه باید نقاط مشترک را پیدا کرد و  تمام کنشگران در سازمانهای مختلف به هم بپیوندند.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

2 × 5 =

خروج از نسخه موبایل