بهمن بامداد، مروری بر صدر اخبار هفته ی گذشته،کلاب هاوس هماد (۲۹ مرداد۱۴۰۱)

بهمن بامداد در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۹ مرداد۱۴۰۱، از بحران آب در کشور خبر داد و به فاجعه ی زیست محیطی عظیمی که در پی آن در راه است، اشاره کرد. و در ادامه گفت:«اقدام علیه امنیت کشور»اتهامی است که به سپیده رشنو زده شده است.

وی افزود برجام و مذاکرات پنهانی، مهمترین مسئله در صدر اخبار چند روز گذشته بوده است.

این کنشگر آزادی خواه ضمن اشاره به چند خبر ازجمله درگیری لفظی بین علی کریمی و آخوند حکومتی  و واکنش وسیع کاربران در دفاع از علی کریمی در شبکه های اجتماعی ، توبیخ و ممنوع الکار شدن فیلمبردار ها و سینماگران و اینکه  همچنان ، بسیاری دیگر به بیانیه پیوستند، بیان داشت:” تمام این اتفاقات نشانگر این است که جامعه پویاست و درون جامعه حرکت اعتراضی به طور کامل در جریان است.که این جریان بر مبنای معضلات اساسی جامعه است.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

شش + 9 =

خروج از نسخه موبایل