کوروش پارسا، سخنرانی رئیسی، درکلاب هاوس هماد (۱۹ شهریور۱۴۰۱)

کوروش پارسا در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۱۹ شهریور۱۴۰۱، در مورد سخنرانی رئیسی بیان داشت:” ۲۰سپتامبر مجمع عمومی سالانه شروع می شود که زمان سخنرانی رئیسی صبح ۲۱سپتامبر است.” و افزود :”روز چهارشنبه ۲۱سپتامبر صبح نیروهای مختلف من جمله مجاهدین، سلطنت طلبان و … تظاهرات دارند و ما هم از طیف دموکرات ، سوسیال دموکرات به نام کنشگران نیویورک و حومه یک کمیته تشکیل دادیم ، تظاهرات را بعد از ظهر سازمان می دهیم. ساعت دقیق را هفته ی آینده اعلام می کنیم.در شبکه های اجتماعی در ارتباط با همین مسئله طوفان توئیتری خواهیم داشت، و همچنین هفته ی آینده در کلاب هاوس برنامه ای خواهیم داشت.”

این مبارز سوسیال لیبرال بیان کرد :” آن روز همه ی نیروهای سیاسی ایران هستند، ما با نشان های :

” نه به جمهوری اسلامی، نه به سلطنت، آری به حقوق بشر و سکولار دموکراسی”

“آزادی زندانیان سیاسی”

و مهمترین بنر ما :”نه به ورود رئیسی قاتل به سازمان ملل “خواهد بود.

این کنشگر اظهار داشت:” خوشبختانه در درون شهرها و کشورهای مختلف (کانادا، اروپا و …)اعلام کردند که تظاهرات خواهند داشت .”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هفت + 1 =

خروج از نسخه موبایل