کوروش پارسا، سخنرانی رئیسی ،درکلاب هاوس هماد (۲۶شهریور۱۴۰۱)

کوروش پارسا، سخنرانی رئیسی ،درکلاب هاوس هماد (26شهریور۱۴۰۱)

کوروش پارسا در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۲۶ شهریور۱۴۰۱، در مورد سخنرانی رئیسی بیان داشت:” روز چهارشنبه ۲۱سپتامبر ۲۰۲۲ از صبح ده گروه برنامه گرفته اند، ساعت  ۹ تا ۱۱ مجاهدین هستند و بعد از آنها ما (سکولار دموکرات ها ) ساعت ۱۲ تا ۱۴ ،که از ساعت ۱۱:۳۰ما برنامه را شروع می کنیم. و همینطور دوستان حقوق بشر و سلطنت طلبان و سایر گروه ها هم برنامه خواهند داشت.همه ی این گروه ها، جنایتهای رئیسی را محکوم می کنند.

ما در این تجمع می گوییم: نه به جمهوری اسلامی، نه به سلطنت، آری به حقوق بشر و سکولار دموکراسی

در واقع دموکرات ها و جمهوری خواهان دموکرات و سکولار دموکرات ها که انواع و اقسام نظام های استبدادی را چه سلطنتی ، چه دینی، چه ایدئولوژیک و … موروثی و مادام العمر را رد می کنند.” و افزود :” صبح نیروهای مختلف من جمله مجاهدین، سلطنت طلبان و … تظاهرات دارند و ما هم از طیف دموکرات ، سوسیال دموکرات به نام کنشگران نیویورک و حومه یک کمیته تشکیل دادیم ، تظاهرات را بعد از ظهر سازمان می دهیم. ساعت دقیق را هفته ی آینده اعلام می کنیم.در شبکه های اجتماعی در ارتباط با همین مسئله طوفان توئیتری خواهیم داشت، و همچنین هفته ی آینده در کلاب هاوس برنامه ای خواهیم داشت.”

این مبارز سوسیال لیبرال بیان کرد :” جهت آینده از قبل روشن نشده و ممکن هست به هر سمتی برود.

در دو راهی آینده که بین توسعه ی آمرانه و توسعه ی دموکراتیک پایدار خواهد بود، می دانیم که توسعه ی آمرانه در قرن گذشته انواع و اقسامش در ایران با شکست مواجه شده، بنابراین زمان گذار به دموکراسی هست. در نتیجه باید روشن کنیم که چه می خواهیم.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

8 − 6 =

خروج از نسخه موبایل