روژهه لات، مروری بر اخبار هفته ی گذشته در کردستان، کلاب هاوس هماد (21 آبان۱۴۰۱)

روژهه لات در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در21 آبان۱۴۰۱، از اعتصابات و اعتراضات یک هفته گذشته در کردستان و برگزاری چله های انقلابی خبر داد.

این زن مبارز، از دستگیری و انتقال دستگیر شدگان به مکان های نامعلوم ، کشتار و زخمی کردن بی رحمانه ی شهروندان، ،جان باختن برخی مجروحین در جریان اعتراضات در پی شلیک نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، اعتراضات دانش آموزان در بوکان ،سردشت، مریوان و بانه، برگزاری مراسم چهلم جانباختگان و دستگیری شهروندان در این مراسم ها را با ذکر جزئیات) مشخصات و چگونگی) ، در طی هفته گذشته در مناطق کردنشین خبر داد. آنچه در رسانه های داخلی و انحصاری اعلام نمی گردد.

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

بیست − هفده =

خروج از نسخه موبایل