فرمیسک، روز جهانی زن، مسمومیت دانش آموزان در مدارس، در کلاب هاوس هماد،(۱۳ اسفند ۱۴۰۱)

کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)

فرمیسک، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)، ۱۳ اسفند ۱۴۰۱،در مورد روز جهانی زن، اظهار داشت:” در طول تاریخ همیشه زنان آزادیخواه بر علیه رژیم های دیکتاتور مبارزه کردند و این زنان شجاع ۸ مارس را با خون خود شان در تاریخ ثبت کرده اند.

۸ مارس امسال در شرایطی در ایران فرا میرسد که در اوج انقلاب زن زندگی آزادی هستیم و زنان پا به پای مردان در ایران نقش مهمی در این انقلاب داشته و دارند .” این مبارز آزادی خواه ، با اشاره به مسمومیت دانش آموزان در هفته های اخیر ، بیان داشت:” جمهوری اسلامی نه تنها با گذشت بیش از پنج ماه از جنبش آزادی خواهی مردم هیچ تغییری در خشونت وحشیانه پدید نیاورده بلکه به شدت آن افزوده است و بی تردید باز هم این جنایت ها را به گردن نمی گیرد. تنها با سرنگونی حاکمیت زن ستیز جمهوری اسلامی از این وضعیت رهایی می یابیم .”

برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود. برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید. #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

Show less

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هجده + 2 =

خروج از نسخه موبایل