جمال، مسمومیت دانش آموزان در مدارس، در کلاب هاوس هماد،(۱۳ اسفند ۱۴۰۱)

کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)

جمال، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران)، ۱۳ اسفند ۱۴۰۱، در رابطه با نقش و جایگاه زنان در این انقلاب بزرگ زن زندگی آزادی، اظهار داشت:” در تاریخ ما از ۱۲۸۰ ممانعت شیخ و روحانی و پیشوایان مذهبی دیوار بزرگی در ارتقاء دانش و پذیرفتن دختران به مدرسه بوده است.”

این مبارز آزادی خواه با اشاره به تاریخچه تلاش زنان برای آموزش همنوعان خود و راه اندازی مدارسی در شهرهای مختلف و ناکامی آن ها و در نهایت از بین رفتن آنها توسط هیئتی ها و منبری ها،بیان داشت:”مسئله زن در فقه و شیعه وجود دارد و تمام تلاششان را بر این قضیه میگذارند، چنانچه در فتوای میرزای شیرازی آمده بود و همچنین خمینی نیز، پهلوی را در این زمینه نصیحت کرد. بنابر این وقتی در شعارمی‌گوییم زن، زندگی، آزادی برمیگردد به ۱۲۸۰ تا به امروزه اکنون فریاد زن همان فریادیست که در جنبش مشروطه بود و همان فریادیست که زنان فرانسوی قبل از انقلاب فرانسه برای احقاق حقوق خود سر دادند.”

برنامه‌های کلاب ‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌ جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید. #هماد #گذار #گذار_به_دموکراسی #همراهان_مردم_ایران #انقلاب_1401 #زن_زندگی_آزادی

Show less

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

6 − چهار =

خروج از نسخه موبایل