پیام ویدئویی شعله پاکروان؛ یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

شعله پاکروان، فعال مدنی و از مخالفان صدور احکام اعدام در پیام ویدئویی روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) گفت: «ما مردم باید به هم تکیه داده و در درد و رنج همدیگر شریک شویم و دیوار ترس را فرو بریزیم».

وی تاکید کرد که اگر با هم متحد نشویم زلزله حکومت، هستی ما را بر باد خواهد داد:‌ «ما باید یک‌بار برای همیشه با دست‌های خودمان ریشه این حکومت را از سرزمین خود قطع کنیم. ما دو راه داریم یا باید شمع باشیم یا آینه و راه سومی وجود ندارد».

لازم به توضیح است؛ گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در وبینار بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

https://www.gozaar.net/wp-content/uploads/2019/04/Shole_pakravan-Gozaarnet.mp3?_=1

در ادامه، گفته‌های شعله پاکروان، فعال مدنی در روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا شما می‌توانید فایل‌های تصویری و صوتی مرتبط را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

 

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

پانزده + سه =

خروج از نسخه موبایل