قتل یک وکیل دادگستری مرتبط با پرونده حسین هدایتی در تهران

حمید حاجیان، وکیل دادگستری، چهارشنبه شب در منطقه کامرانیه تهران به ضرب دست‌کم سه گلوله کشته شد. نام حاجیان در دفاعیات حسین هدایتی، از سرمایه‌گذاران فوتبال، در دادگاه مطرح شده بود.

حاجیان شامگاه چهارشنبه (چهارم اردیبهشت) در یک ساختمان در خیابان «کامرانیه جنوبی» از ناحیه سر، ران پا و کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است.

پلیس گزارش کرده همراه این وکیل ۴۱ ساله زنی ۲۵ ساله هم بوده که وی نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

این زن جوان در بیمارستان به پلیس گفته فردی ناشناس وارد پارکینگ شده و با یک کلت کمری این دو نفر را مورد اصابت گلوله قرار داده است.

در تحقیقات مشخص شد محل حادثه دفتر وکالت بوده و آقایی (منشی این دفتر) در تماس با پلیس ۱۱۰، مأموران را در جریان این قتل گذاشته است.

در ادامه بررسی‌ها، مأموران موفق به کشف هشت پوکه کلت کمری از محل حادثه شده و به سراغ دوربین‌های مداربسته ساختمان رفتند که مشخص شد دوربین‌ها خراب بوده است.

 سرپرست دادسرای جنایی تهران هم با تائید خبر قتل حاجیان گفته که «حاجیان در یکسری پرونده مفاسد اقتصادی وکیل بوده٬ اما این موضوع هنوز به اثبات نرسیده و صحت و سقم آن مشخص نیست.»

هنوز علت و انگیزه مهاجم یا مهاجمان مشخص نشده٬ اما سیامک مدیر خراسانی وکیل حسین هدایتی گفته که «هیچ ارتباطی بین قتل حاجیان و هدایتی وجود ندارد.»

هدایتی سال گذشته در جریان یکی از دادگاه‌های خود گفته بود که «به سراغ حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است و ۵۰ میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است بروید.»

منبع: «ایران وایر»

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

19 + سیزده =