امیر هوشمند ممتاز در نشست وبیناری گذار؛ برای اتحاد نیاز به هوشیاری و انتشار نظرات صحیح داریم

امیرهوشمند ممتاز، کنشگر سیاسی، در نشست سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی روز یک‌شنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ (۲ تیرماه ۱۳۹۸) یکی از راه‌کارهای اتحاد را انتشار نظرات صحیح و هوشیاری نیروهای خارج کشور دانست.

به گزارش گذار (سامانه دموکراسی و داد)، نشست سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، با موضوع راهکارهای میدانی برای گذار خشونت پرهیز از استبداد اسلامی به دموکراسی، در جهت حمایت و شرکت فعال ایرانیان خارج از کشور از جنبش اعتراضی برای تغییرات بنیادی در حاکمیت سیاسی، با حضور جمعی از کنشگران مدنی، صاحب‌نظران و فعالان سیاسی، شامگاه یک‌شنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ (۲ تیرماه ۱۳۹۸) برگزار شد.

امیرهوشمند ممتاز، از فعلان سیاسی مقیم لس‌آنجلس در آمریکا در خصوص نامه ۱۴ نفری که بیانیه‌ای برای رفراندوم و استعفای رهبری امضا کرده‌بودند گفت که نیاز به حمایت دارند و در خصوص موضوع برخورد و جنگ میان ایران و دیگر کشورها در آب‌های خلیج فارس به کجا خواهد انجامید باعث نگرانی شده، چرا که جمهوری اسلامی حاضر نیست عکس‌العمل صحیحی نشان دهد.

وی تاکید کرد که ما باید هوشیار بوده و بیشتر متحد شویم و نظرات صحیح را از طریق وسایل ارتباط جمعی منتشر کنیم.

گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در نشست سراسری بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به صحبت‌های امیر هوشمند ممتاز، در جریان نشست عمومی گذار در روز یک‌شنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ (۲ تیرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های مربوطه را ازتلگرام و اینستاگرام گذار نیر دنبال کنید.)

.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

سیزده − 3 =