زوج دستفروش طنزپرداز ایرانی با قرار کفالت آزاد شدند

زوج دستفروش طنزپرداز در اینستاگرام، که چندی پیش بازداشت شده بودند از آزادی خود با قرار کفالت تا روز دادگاه خبر دادند.

به گزارش صدای آمریکا، پدرام نظری و ندا قصیر زوج دستفروش معروف در اینستاگرام که در پست‌های خود با زبانی طنز موضوعات اجتماعی را مطرح می‌کردند، در صفحه های رسمی خود در اینستاگرام با انتشار پستی اعلام کردند که از زندان اوین و زندان شهر ری با قرار کفالت تا روز دادگاه آزاد شده اند.

این زوج اعلام کرده اند که اتهاماتشان «انتشار تصاویر مبتذل در سامانه مخابراتی، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، فعالیت تبلیغی علیه نظام» اعلام شده است.

View this post on Instagram

. . پدرام از زندان اوین و ندا از زندان شهر ری با قرار کفالت تا روز دادگاه آزاد شدند . اتهام : انتشار تصاویر مبتذل در سامانه مخابراتی نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری . همچنین توهین به سوریه توهین به فلسطین توهین به نظام بانکی و مصاحبه با مسیح علینژاد و کیهان لندن در پرونده هست . . شغل : دستفروش ، طنزپرداز . @neda_ghasir_official . @pedram_nazari_official . #ندا_فرمانده_ارتش_اگوری_پگوریا #ایران #دستفروش #دستفروشی #طنز_پرداز #ندا_قصیر_ندی #پدرام_نظری_پدی

A post shared by PEDI 💓 NEDI 😊 پدرام نظری (@pedram_nazari_official) on

بنابر این گزارش همچنین «توهین به سوریه وفلسطین» ، «توهین به نظام بانکی» و «مصاحبه با مسیح علی‌نژاد و کیهان لندن» نیز از دیگر اتهامات مطرح شده در پرونده آن‌هاست.

پیش از این به دلیل غیبت طولانی بودن این زوج در ایسنتاگرام، خبرهایی در شبکه های اجتماعی درباره بازداشت این زوج دستفروش مطرح شده بود. شاد بودن کلیپ‌ها و فیلم‌های دستفروشی پدرام نظری و ندا قصیر از جمله ویژگی های پست‌های اینستاگرامی آن‌ها بوده است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هجده − 15 =