سهراب چمن‌آرا در نشست سراسری گذار؛ یک‌شنبه ۲۵ آگوست ۲۰۱۹ (۳ شهریورماه ۱۳۹۸) 

سهراب چمن‌آرا، نویسنده و تحلیل‌گر مسائل سیاسی، در نشست سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی روز یک‌شنبه ۲۵ آگوست ۲۰۱۹ (۳ شهریور ماه ۱۳۹۸) در خصوص بیانیه موسوم به ۱۴ تن و لزوم تغییر قانون اساسی برای گذار از استبداد به دموکراسی صحبت کرد. 

سهراب چمن‌آرا، در این نشست سراسری از قانون اساسی تعیین شده برای زمان گذار از استبداد به دموکراسی صحبت کرد.

او در این نشست، سخنان خود در رابطه با نقش قانون اساسی جدید بر شکست جمهوری اسلامی را تکرار کرد. 

 آقای چمن‌آرا در از قسمتی سخنانش به عدم آگاهی مردم ایران نسبت به قانون اساسی جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت که اگر مردم ایران قانون اساسی را مطالعه کنند، دست آورد غنی تری در مبارزات، خواهیم داشت. 

گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در نشست سراسری بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به صحبت‌های سهراب چمن‌آرا، در جریان نشست عمومی گذار در روز یک‌شنبه ۲۵ آگوست ۲۰۱۹ (۳ شهریورماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های مرتبط را ازتلگرام و اینستاگرام گذار نیز دنبال کنید.) 

.
 

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

3 − دو =