اعتراض جمعی از کارکنان هلدینگ خلیج فارس نسبت به بی عدالتی در پرداخت کارانه

جمعی از کارکنان هلدینگ خلیج فارس با حضور در دفتر معاون پشتیبانی و سرمایه گذاری این شرکت که مدیریت مالی نیز زیر نظر وی اداره می‌شود نسبت به بی عدالتی‌های صورت گرفته در رابطه با چگونگی پرداخت کارانه به نیروهای شاغل در ستاد این شرکت اعتراض کردند.

براساس گزارش‌های ارسالی، ظاهرا محبی فرد معاون پشتیبانی در ابتدا سعی می‌کند تبعیض‌های موجود را منکر شود اما پس از ارائه شواهدی توسط افراد معترض حاضر در آن جلسه در رابطه پرداخت کارانه ماهانه هفت میلیون تومانی به نیروهای تازه کار و بی تجربه ای که هیچگونه کارآیی ندارند مسئولیت چنین اقدامی را متوجه مدیر منابع انسانی ذکر می‌کند.

پس از حضور عزیزی مدیر منابع انسانی و مواجه شدن با افراد معترض حاضر در دفتر محبی فرد از همکاران گله می‌کند که چرا این مشکل را با حضور در دفتر وی با او مطرح نکرده اند که یکی از همکاران می‌گوید شما مدت‌هاست درب دفترتان را به روی کارکنان بسته اید.

در ادامه این حرکت اعتراضی بررسی لیست ارقام ریالی پرداختی بابت کارانه در حضور کارکنان نشان می‌دهد اکثر مسئولین واحدهای میانی مدیریت منابع انسانی که عزیزی نسبت به آنها نظر مثبتی دارد نیز تقریبا هر ماه کارانه هفت میلیون تومانی دریافت کرده اند. بنابراظهارات افراد دراین جلسه اگرچه عزیزی وجود اشکال در فرمول فعلی پرداخت کارانه را تایید کرده است ولی توضیح قانع کننده ای در مورد این که چرا پرداخت‌های کلان فقط شامل عده ای خاص شده است ارائه نکرده است.

منبع: اتحادیه آزاد کارگران ایران

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

1 × یک =