پیام کارگران نیشکر هفت تپه

کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار نامه ای مدعی شده اند که کارفرما و چندین کارگر این مجموعه خطاهایی داشته اند که در صورت لزوم دست به افشا خواهند زد.

متن کامل نامه را در ادامه بخوانید:

بنام خدا

متاسقانه این روزها شاهد دسیسه چینی بسیار کارفرما و چندتن از کارگران هستیم که اگر همچنان به کارهای خود ادامه دهند مجبوریم نام آنها وخیانتهایشان را باسند و مدرک بر ملا کنیم، در روزهای گذشته یکی از افراد شناخته شده ولی غیر شرکتی جلسه ای با رئیس امنیتی حراست داشته که باید مشخص شود به چه دلیلی این جلسه صورت گرفته.

همکاران گرامی بسیاری از اتهامات وارده به اسماعیل بخشی و محمد خنیفر بدلیل اعترافات نادرست یکی از کارگران در شرکت است که اگر آن کارگر برود اظهاراتش را پس بگیرد گره های کور بسیاری در پرونده این فعالان باز خواهد شد، اکثر کارگران این فرد را میشناسند اما به دلایل مختلف تا کنون نام او رسانه ای نشده ،چرا که ما این موضوع را قابل حل شدن میدانیم و تاکنون صبر کرده ایم که شاید آن کارگر به حرکت اشتباهش پی ببرد ودر پی جبران آن خطا اقدام کند.

خطاب به کارگری که اقدام به اعتراف بر علیه همکاران خود کرده، در صورتی که اعترافاتت را پس نگیری، مدارکی وجود دارد که این موضوع را برای همگان اشکار میکند و ما جمعی از فعالین مستقل کارگری هفت تپه این موضوع را، علی‌رغم میل باطنی آنها را منتشر خواهیم کرد.

منبع: اتحادیه آزاد کارگران ایران

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هفت + 11 =