عادل گرجی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

امروز سه شنبه ۹ مهرماه ۹۸، عادل گرجی، دانشجوی دانشگاه آزاد تهران با تودیع قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

عادل گرجی، دانشجوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران روز جاری با تودیع قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شد. وی روز شنبه ۳۰ شهریورماه در پی حضور در دادسرای اوین مجددا بازداشت شده بود. عادل گرجی پیش از آن نیز در تاریخ ۷ شهریورماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از ۱۰ روز با تودیع قرار کفالت آزاد شده بود.

روز شنبه ۳۰ شهریورماه ۹۸ عادل گرجی، برای جلسه آخرین دفاع به شعبه ۷ بازپرسی دادسرای اوین احضار شده و در پی حضور در این شعبه با دستور بازپرس شاه حسینی با افزایش قرار کفالت به وثیقه مواجه و به دلیل عدم توانایی در تامین آن بازداشت شده بود.

وی در تاریخ ۷ شهریورماه ۹۸ نیز در پی اعتراض جمعی از دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به دستور انتقال دانشگاه آنان از ساختمان میدان فلسطین به سوهانک، همزمان با دو دانشجوی دیگر به نام های علی غلامی و دانیال جعفری توسط نیروهای امنیتی بازداشت و روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۸ با تودیع قرار کفالت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شده بود.

عادل گرجی پیشتر نیز در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری و در جریان تجمع روز جهانی کارگر توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از ۵ روز با تودیع قرار کفالت آزاد شده بود.

منبع: هرانا

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

سه × 1 =