گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۳ مهرماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۳ مهرماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

از برنامه‌های این هفته رادیو فرهنگ می‌توان به گفتگوی با مسیح علی‌نژاد در خصوص بازداشت خانواده‌اش و سایر فعالان؛ گفتگویی با عیسی خان حاتمی در خصوص وضعیت گیتی پورفاضل از امضا‌کنندگان بیانیه ۱۴ فعال زن داخل ایران و سایر بازداشتی‌های مرتبط؛‌ گفتگویی با شهناز اکملی و صحبتی پیرامون صدور حکم زندان برای وی می‌توان اشاره کرد.

در ادامه از بخش‌های دیگر این هفته رادیو فرهنگ گوتنبرگ صحبت شد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۳ مهرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

نه + دوازده =