گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۷ مهرماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۷ مهرماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

از گفتگوهای این هفته رادیو فرهنگ می‌توان به گفت‌و‌شنود با مهرداد گریوانی، فعال مدنی که به زندان محکوم شده‌است؛ گفتگویی با هنگامه واحدیان شاهرودی، دختر عباس واحدیان شاهرودی؛ گفته‌های شعله پاکروان با مادرانی که در ایران با مشکل مواجه هستند؛ بخش اخبار جنبش کارگری با امیر جواهری‌لنگرودی و گفتگویی با همسر زرتشت‌احمدی‌راغب اشاره کرد.

در ادامه از بخش‌های دیگر این هفته رادیو فرهنگ گوتنبرگ صحبت شد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۷ مهرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 + 1 =