گزارش سعید اوحدی از هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

سعید اوحدی در این برنامه از جان‌باختگان اعتراضات سراسری آبان‌ماه ۹۸ صحبت کرد و از تبعات آن در بین روشن‌فکران ایرانی سخن گفت. وی همچنین به قاسم سلیمانی در عراق اشاره‌کرد که از سوی نیروهای آمریکایی کشته‌شد.

آقای اوحدی در ادامه از برنامه‌های هفتگی رادیو فرهنگ گفت و گفتگوهای آن را برشمرد. از مهمترین بخش‌های برنامه این هفته رادیو فرهنگ گفت‌وشنود با خانواده یکی از جان‌باختگان است که با مادر محمد داستان‌خواه صورت گرفته‌است.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هفده − شانزده =