راه اندازی کمپین دادخواهی پویا بختیاری – سعید اوحدی مدیر رادیو فرهنگ

«سعید اوحدی»، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۹ می ۲۰۲۰ برابر با ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

در برنامه فراسوی گذار از استبداد به دموکراسی و داد این هفته در ابتدا «رضا بدیعی» مدیر سامانه گذار، از «سعید اوحدی» درباره آمار و اوضاع شیوع کرونا در اروپا و مخصوصاً منطقه اسکاندیناوی سوالاتی پرسید.

همچنین در ادامه برنامه «سعید اوحدی» طی گزارشی از برنامه های هفته اخیر رادیو فرهنگ، به مواردی از قبیل؛ گفتگو با پدر زنده یاد «پویا بختیاری» در رابطه با راه اندازی کمپین دادخواهی پسرش، شیوه مبارزه جمهوری اسلامی با شرایط بحران کرونا و دغدغه این حکومت برای افتتاح اماکن مذهبی و مقدس، گفتگو با خانم مینا احدی در رابطه با اعدامهای اخیر، بزرگداشت فرزاد کمانگر و یارانش با حضور «نسرین رمضانعلی» و … پرداخت.

«سعید اوحدی»، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی وی با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

فایل صوتی سخنان «سعید اوحدی»، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۹ می ۲۰۲۰ برابر با ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

در ادامه فایل تصویری این گفت و شنود را میتوانید ببینید و در شبکه های اجتماعی سامانه گذار دنبال کنید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

3 + 4 =