گفتمان نوین دموکراسی و داد؛ اصولگراها و اصلاح‌طلبان علاوه بر شکست رسواتر شدند

برنامه “گفتمان نوین دموکراسی و داد” از سامانه فراسوی گذار از استبداد به دموکراسی و داد به منظور بررسی، تحلیل و تفسیر گذشته و حال است. این مجموعه برای استقرار دموکراسی و داد تلاش، فعالیت و مبارزه می کند.
این برنامه سعی دارد با یک گفتمان دمکراتیک، زمینه همگرایی و همکاری احزاب، گروه‌ها و محافل مبارز را فراهم کند و بر این بی‌سامانی غلبه کند.

روز شنبه ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱ برابر با ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در بخش دوم این نشست در ابتدا “بهمن بامداد” کنشگر و فعال سیاسی درباره نه بزرگ به جمهوری اسلامی بیان نمودند که دیروز یک روز بزرگ بود و رفراندومی که باید برگزار می‌شد. اگر چه رژیم همواره می‌کوشید تا جمعیت رای دهندگان را به نفع اعتبار خود مصادره کند اما این بار نتیجه برعکس شده بود. با توجه به نتیجه آماری از طرف حکومت نشان می‌دهد که با حداقل آرا رئیسی به مقام ریاست جمهوری نظام رسید و رتبه دوم مربوط به آرای باطله از طرف جمعی از مردم که به ناچار به صندوق‌‌های آرا رفته بودند و رتبه‌های بعدی هم به ترتیب به رضایی، همتی و قاضی‌زاده تعلق داشته است.

در ادامه نیز صحبت‌های “عمر مینایی” کنشگر و فعال جنبش کارگری را می‌شنویم. ایشان به موضع اصلاح‌طلبان در ایران و اپوزیسیون‌های خارج از کشور اشاره نموده که با خیانت خود به مردم ایران سعی در تداوم این رژیم جنایت کار دارند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

چهار × 5 =