محمدحسین سپهری: جمهوری اسلامی پول مردم را صرف خرید ساچمه برای کور کردن می‌کند

محمدحسین سپهری

یکی از امضاکنندگان بیانیه استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری اسلامی، در پیامی صوتی از زندان وکیل‌آباد مشهد، جمهوری اسلامی را با هیتلر و طالبان مقایسه کرد.

به گزارش گذار سامانه دمکراسی و داد، محمدحسین سپهری در پیامی صوتی در ابتدا با اشاره به گرفتار شدن تعداد زیادی از پناهجویان ایرانی در مرز بلاروس و لهستان می‌گوید: همان‌طور که در جریان جنگ جهانی دوم، آوارگان لهستانی از ترس فاشیسم و هیلتر به ایران پناه آوردند، حال آوارگان ایرانی و افغانی از ترس بدتر و خونخوارتر از هیتلر به کشورهای اروپایی پناه برده‌اند!

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه “آقایان از بی‌پولی چوب حراج به مملکت زده‌اند” و طرحی را به نام “مولدسازی املاک مازاد” راه‌اندازی کرده‌اند که برای مثال در مشهد زمین‌های متعلق به آموزش و پرورش و بهزیستی را واگذار می‌کنند، افزود: شما که در چهل سال اخیر یک ریال برای آموزش و پرورش صرف نکرده‌اید و این اداره نیاز مبرم به کلاس درس، آزمایشگاه و زمین ورزش دارد و بهزیستی نیز با وجود این همه معضلات، چه زمین مازادی برای واگذاری دارد؟ چرا چوب حراج به اموال مملکت می‌زنید؟

این زندانی سیاسی با بیان اینکه شهروندی که با شرکت در مزایده این زمین‌های به اصطلاح مازاد را خریداری می‌کند باید از خود بپرسد، اولویت‌های جمهوری اسلامی برای هزینه کردن این درآمدها چیست؟

آقای سپهری تاکید کرد: اولویت جمهوری اسلامی برای صرف بودجه برای تروریست‌های حوثی در یمن و گروه تروریستی حزب‌الله لبنان و حسن نصرالله است، در این میان نصیب مردم ایران از این بودجه‌ها چیست؟ ساچمه‌ای که با آن چشم مردم را از کاسه در‌ می‌آورند! جمهوری اسلامی به مردم ایران خیانت می‌کند!

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × 1 =