فرشیم، مروری بر اخبار و آنچه خبرگزاری های انحصاری نمی گویند،کلاب هاوس هماد (۲۲مرداد۱۴۰۱)

فرشیم در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۲مرداد ۱۴۰۱،ضمن اشاره به صدر اخبار داخلی و خارجی، ابعاد پنهان و تاثیر گذار اخبار را بر اوضاع کشور بیان نمود و به این نکته اشاره کرد:«تدارک برای جانشینی مجتبی خامنه ای برای رهبری از یک سو و ترور سلمان رشدی از سوی دیگر ممکن است در نظام بحرانی فعلی بر توازن نیروهای داخلی ، موثر باشد.»

وی با بیان خبر دستگیری مصطفی تاج زاده، در این راستا اشاره کرد:«موضع گیری درست در برابر این اتفاق حائز اهمیت است.» و به علاقه مندی اصلاح طلبان در اصلاح قانون اساسی و به زعم خودشان بازگشت به عصر طلایی انقلاب و تاثیر آن بر جنبش گذار ،  اشاره نمود.

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 × 4 =