کاوه آهنگری، دموکراسی خواهان، چالش ها، استبداد طلبان، خشونت و مغالطات، کلاب هاوس هماد (۱۲ شهریور۱۴۰۱)

کاوه آهنگری ، در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در۱۲ شهریور۱۴۰۱، در مورد دموکراسی خواهان و چالشی که در پیش دارند و استبداد طلبان خشونت و مغالطات اظهار داشت:” در حال حاضر اوضاع عوض شده و اندکی احزاب نزدیکتر شده اند اما با توجه به تخریب تصاعدی که ایران را فرا گرفته‌، روند احزاب مخالف خیلی کند پیش می رود. ما برای نجات بشریت باید گام برداریم چرا که جمهوری اسلامی به منطقه ظلم می کند، وقتی خمینی جنگ را نعمت می دانست بنابراین جنگ در خاورمیانه برای جمهوری اسلامی نعمت است. ”

این مبارز آزادی خواه ادامه داد: ” جمهوری اسلامی به اندازه ی کافی اهریمن هست، اما ما نتوانستیم یک آلترناتیو که حریفش بشود درست کنیم ، اشکال از ماست. ما باید قبول کنیم که عقب مانده ایم و باید دردهایمان را آسیب شناسی کنیم.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

12 − هشت =