جمال، مهسا امینی ،درکلاب هاوس هماد (۲۶ شهریور۱۴۰۱)

جمال در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،۲۶ شهریور۱۴۰۱، در مورد مرگ دردناک مهسا امینی اظهار داشت:” متاسفانه می بینیم که در بعضی اتاق ها از این مسئله دفاع می کنند و می گویند این یک قانون هست، در حقیقت ضامن اجرایی‌این قضایا‌ همان قوانین شرعی هست،که حجاب هم جزو این قوانین هست.”

این مبارز آزادی خواه ادامه داد :” بیان درد به کنار باید کنکاشی در به وجود آمدن این قضیه انجام بدیم.”و نظر خود را اینگونه ابراز داشت:” تا روزی که قانون شرعی ضامن اجرایی این حکومت هست ما همین مشکل را خواهیم داشت.باید قانون زمینی جایگزین قانون شرعی که بر مبنای کتاب آسمانی است، بشود. مسئله ما، استبداد هست ، استبدادی مضاعف که قانون گریز است.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

چهارده + هشت =