رضا بدیعی، نظام جمهوری اسلامی و سازمان های تبهکار (ن، ج، ا، س و ت ) درکلاب هاوس هماد (23مهر۱۴۰۱)

همراهان مردم ایران

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ،23مهر۱۴۰۱ در مورد ن ، ج ، ا ، س ، ت اظهار داشت:” اتحاد و مبارزه مردم ایران برای پاک کردن کشور از نظام جمهوری اسلامی و سازمان های تبهکار که به طور خلاصه ن ، ج، ا ، س ، ت  که اگرحروف ابتدای کلمات را کنار هم بگذاریم نجاست است . در حقیقت این دستگاه که حتی نمی توان  به آن حاکمیت گفت نجاستی است که نه تنها ایران بلکه تمام دنیا را گرفته . ”

این مبارز دموکراسی‌خواه بیان کرد :” علی خامنه ای جنایتکار و سرداران بی فایده و جنایتکار و تمام کسانی که در دستگاه نجاست مشغول فعالیت هستند که باشند که بتوانند جلوی این انقلاب نوین بشری را بگیرند؟”

وی ادامه داد:” اراده مردم ایران بر این قرار گرفته که این جنایتکاران از صغحه ی روزگار محو شوند . مردم دلیر  ایران به این ها فرصت های زیادی دادند و گفتند آدم شوند.آدم شدند؟ به همین دلیل این نظام حتی لیاقت آن را ندارد که به زباله دان تاریخ پیوسته شود دیگر کار به جایی رسانده است ،که جایی جز فاضلاب تاریخ ، برای آن نیست.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

هشت − 1 =