بهمن بامداد، مروری بر اتفاقات هفته ی گذشته در اروپا، کلاب هاوس هماد (۲۱ آبان ۱۴۰۱)

بهمن بامداد در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) در ۲۱ آبان ۱۴۰۱  ،در مورد اتفاقات اخیر در داخل و خارج از کشوراظهار داشت :” سیاست اروپا در مجموع در حال تغییر است ، خیزش انقلابی مردم ایران با این شعار مترقی و مدرن که در سراسر جهان شنیده می شود برایش گوش شنوا پیدا شده است و زنان و آزادیخواهان سراسر جهان را به پشت خودش آورده که طبعاً سیاستمداران نمی توانند بی تفاوت باشند..”

این کنشگر آزادی خواه ذکر کرد:” تلاش ایرانیان خارج از کشور(ازآنجایی که رای دهنده هستند) دولت کانادا را وادار کرد که سیاست اش را تغییر دهد و برای اولین بار دیدیم که ده هزار نیروی سپاهی در لیست تحریم قرار گرفتند. در اروپا نیز همین اتفاق در حال رخ دادن است . اروپا همچون گذشته در پی منافع خود است اما آنچه که تغییر کرده اینست که اکنون اروپا مفاهیم منافع خودش را جور دیگری تعریف می کند و این مسئله مطرح شده که می تواند جهانی بدون وجود حکومت ولایت فقیه وجود داشته باشد، که آنها منافعشان را بر روی آن چارچوب تعریف کنند. مهم ترین عامل این تغییر ،جریان انقلابی درون کشور وهمچنین تلاش کنشگران ایرانی در خارج از کشوراست.”

این مبارز جان بر کف ادامه داد:” جمهوری اسلامی می خواست القا کند که این جریانات تنها ریشه ی اقتصادی دارد و آن هم ناشی از تحریم هاییست که غرب ظالمانه اعمال می کند .اما این مسئله رنگ بافته است و این فقط مرهون مقاومت و استقامت و شهامتی است که عزیزان ما درایران عرضه داشتند و تنها داشته ی خودشان (جان شیرین و نازنین شان ) را به جامعه ایران و جهان هدیه می‌کنند.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

بیست + 11 =