رضا بدیعی، انقلاب نوین ایران، درکلاب هاوس هماد (۲۱ آبان ۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ، ۲۱ آبان ۱۴۰۱، در مورد انقلاب نوین ایران اظهار داشت:” این انقلاب نوین حرکت تمامی مردمانی را که دل در گرو آزادی،انسانیت و بشریت دارند، نه فقط در وطن،بلکه در سراسر جهان در بر میگیرد. زنان و مردان دلاور ایرانی با پیشاهنگی زنان، با دست خالی ولی قلبی پر امید برای آزادی در مقابل یکی از وحشی ترین و جنایتکار ترین نظام های دیکتاتوری در سراسر جهان ایستاده اند و این جریان می رود که نظام استبداد را واژگون و دموکراسی را نهادینه کند. ”

این مبارز دموکراسی‌خواه بیان کرد :” ما اکنون در مرحله اتحاد هستیم. اتحادی که شعار آن شعار ایجابی است و برخلاف انقلاب های پیشین مثل انقلاب کبیر فرانسه شعار آن با زندگی و آزادی توام است نه فقط با مرگ و نابودی استبداد و این یکی از دلایل فراگیر شدن آن در سراسر جهان است.”

وی ادامه داد:” انقلاب نوین، سهم تک تک ما را میخواهد و ما به هرترتیبی که می توانیم قطعاً باید قدم برداریم.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

سیزده + 3 =