رضا بدیعی، تداوم انقلاب نوین ایران، وظایف ما در شرایط فروپاشی محتوم، درکلاب هاوس هماد، (۳ دی ۱۴۰۱)

رضا بدیعی در کلاب هاوس هماد( همراهان مردم ایران) ، ۳دی ۱۴۰۱،درباره تداوم انقلاب نوین، انهدام سیستم جنایتکار و وظایف ما به عنوان مبارز آزادی خواه در شرایط فروپاشی محتوم ،اظهار داشت:” این سیستم جنایتکار  نه تنها  کمترین فضیلتی ندارد بلکه ادعای نمایندگی مردم را کرده و سفارتخانه هایی را به عنوان سفارتخانه مردم ایران در کشورها  اشغال کرده، تمام مناصب دولتی را اشغال کرده و ۸۰ میلیون را در داخل و میلیونها ایرانی را در خارج از کشور به گروگان گرفته است.”

این مبارز دموکراسی‌خواه بیان کرد :” ما وظیفه ای جز این نداریم که با همراهی با آزادی‌خواهان،انسان دوستان و بشردوستان سراسر جهان و همگام با دلاور زنان و مردان در درون و برون کشور به ویژه رهبران میدانی در داخل کشور امر گذار از این حاکمیت جنایتکار را به سرانجام برسانیم و نظامی دموکراتیک را مستقر کنیم. شکی نیست که جهان فهمیده است ، ما بدون دخالت آنها پرچم آزادی و دموکراسی را در این کشور برافراشته خواهیم کرد . دنیا با ماست و ما در راستای درست تاریخ قدم بر می داریم.”

برنامه‌های کلاب‌هاوس هماد (همراهان مردم ایران)، با یاری و همراهی شخصیت‌های آزادی‌خواه، عدالت‌جو و مدافعان حقوق بشر، در همراهی با مردم ایران در راستای گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی و داد روزهای شنبه ساعت ۹ شب ایران برگزار می‌شود.

برای اطلاع و شرکت در برنامه‌های هماد، «همراهان مردم ایران» را در کلاب‌هاوس FOLLOW نمایید، MEMBER شوید و NOTIFICATION (علامت زنگوله) را فعال کنید. همچنین ویدیوی برنامه‌های پیشین را می‌توانید در کانال یوتیوب (Gozaar Net) ببینید و بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

10 − 5 =