گزارش اختصاصی گذار از برپایی تجمع اعتراضی ایرانیان مقیم آلمان در کارلسروهه؛ شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

تنی چند از ایرانیان مقیم آلمان، شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ مصادف با ۲۵ آگوست ۲۰۱۸ بار دیگر مقابل شهرداری کارلسروهه اقدام به برپایی تجمعی اعتراضی کردند.

به گزارش گذار، شماری از ایرانیان مقیم آلمان، روز جاری، شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ مصادف با ۲۵ آگوست ۲۰۱۸ روبروی شهرداری کارلسروهه ضمن اعتراض به صدور احکام اعدام و اعلام حمایت از تظاهرکنندگان و معترضان ماه‌های اخیر در ایران، با برپایی تجمعی خواستار تغییر حکومت دینی و گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی در ایران شدند.

اجتماع کنندگان در حین برگزاری تجمع تعدادی زیادی بروشور و پوستر راجع به واگذاری سهم عمده دریای خزر توسط جمهوری اسلامی به روسیه منتشر کردند و اعتراض خود را به کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر و نظارت استصوابی اعلام نمودند.

گفتنی است در متن‌ بروشورها اختصاصا به این مطلب اشاره شد که توافق اخیر درباره واگذاری سهم دریای خزر از طرف دولت جمهوری اسلامی به روسیه به هیچ عنوان قابل قبول مردم ایران نیست.

شایان ذکر است چهارشنبه ۳۱ مردادماه ۱۳۹۷ نیز ایرانیان مقیم هامبورگ مقابل کنسولگری روسیه تجمعی اعتراضی برپا کردند که می‌توانید مشروح آن را از اینجا دنبال کنید.

پیش‌تر در تاریخ ۲۴ مردادماه ۱۳۹۷ شماری از شهرداری کارلسروهه، روبروی شهرداری کارلسروهه، تجمعی اعتراضی به منظور حمایت از تظاهرکنندگان و معترضان ماه‌های اخیر در ایران، برگزار کرده‌بودند.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × 2 =