راجر آرنولد شهروندی از آمریکا، در نشست وبیناری گذار؛ “برای زندگی بهتر لازم است که شهروندان جهان به صورت مستقیم با هم گفتگو کنند”/ مردم با مردم

راجر آرنولد (Roger Arnold) یکی از شهروندان آمریکایی بشر دوست، در وبینار سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، در روز یک‌شنبه ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۷)، شرکت کرد و از همگرایی‌ها و ارتباط دوسویه مردم و  شهروندان ایرانی و آمریکایی صحبت به میان آورد.

به گزارش گذار (سامانه دموکراسی و داد)، وبینار سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، با موضوع راهکارهای میدانی برای گذار خشونت پرهیز از استبداد اسلامی به دموکراسی، در جهت حمایت و شرکت فعال ایرانیان خارج از کشور از جنبش اعتراضی برای تغییرات بنیادی در حاکمیت سیاسی، با حضور جمعی از کنشگران مدنی، صاحب‌نظران و فعالان سیاسی، روز یک‌شنبه ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۷) برگزار شد.

راجر آرنولد، یکی از شهروندان آمریکا در این نشست وبیناری به “مردم با مردم” اعتقاد دارد.
گفتگوی زیر با یکی از شهروندان بشردوست آمریکا انجام گرفته با این انگیزه که برای بهینه زندگی کردن در جهان کنونی ما مردم، لازم است به طور مستقیم و بدون واسطه با هم صحبت کنیم. گفتگوی زیر با راجر آرنولد (Roger Arnold) که یک شهروند معمولی آمریکا است توسط رضا بدیعی انجام گرفته است. سامانه گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی امیدوار است که بتواند با گفتگوهای مستقیم قلب‌ها را به هم نزدیکتر کند و همان گونه که در این گفتگو ملاحظه می‌کنید، بخش زیادی از احساس ما مردم ناشی از عدم شناخت از همدیگر است.

در این برنامه آقای راجر آرنولد بسیار علاقه‌مند است که با مردم و فرهنگ ایران خارج از چهارچوب و مسائل ارتباطی که زیر نظر دولت‌ها انجام وظیفه می‌کنند، آشنا شود.

در ادامه فایل صوتی و تصویری مربوط به بخش‌هایی از سخنان راجر آرنولد (Roger Arnold)، در جریان نشست وبیناری گذار در روز یک‌شنبه ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۷) آمده است. (ضمنا فایل‌های مربوطه را از تلگرام و اینستاگرام گذار نیر دنبال کنید.)

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

18 + 16 =