گزارش سعید اوحدی، هفته ای که گذشت؛ شنبه ۹ مارس ۲۰۱۹ (۱۸ اسفندماه ۱۳۹۷)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۹ مارس ۲۰۱۹ (۱۸ اسفندماه ۱۳۹۷) در خصوص گفتگوهایی که طی هفته اخیر در رادیو فرهنگ صورت گرفت، گزارشی ارایه داد.

سعید اوحدی، در خصوص گفتگوهایی که طی هفته اخیر در رادیو فرهنگ گوتنبرگ صورت گرفت، گزارشی از کنفرانس شعله پاکروان، علیه شکنجه و اعدام؛ انتخاب ابراهیم رییسی به عنوان ریاست قوه قضاییه؛ گزارش خانم مرسده قائدی؛ بخش فرهنگی همراه با ناصر زراعتی، نویسنده و مستندساز؛ شاهنامه و گرانمایگان سخنور؛ گام به گام با گفتمان سیاسی ایران و تاریخچه فمینیست؛ اخبار زندانیان سیاسی و عقیدتی؛ اخبار جهان و خبرهای ورزشی؛ طنز سیاسی؛ و همینطور اخبار کارگری با گزارش امیر جواهری‌لنگرودی، فعال کارگری؛ ارائه داد.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۹ مارس ۲۰۱۹ (۱۸ اسفندماه ۱۳۹۷) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × 3 =