گزارش سعید اوحدی، هفته ای که گذشت؛ شنبه ۱۶ مارچ ۲۰۱۹ (۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۱۶ مارچ ۲۰۱۹ (۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷) در خصوص گفتگوهایی که این هفته در رادیو فرهنگ صورت گرفت، گزارشی ارایه داد.

در رادیو فرهنگ، در این هفته به مناسبت نوروز ۱۳۹۸، پیام‌های نوروزی خانواده‌های زندانیان سیاسی، زندانیان سیاسی سابق و فعالان مدنی منتشر می شود. از جمله پیام نوروزی، حشمت طبرزدی، شعله پاکروان، جواد لعل محمدی، عیسی خان‌حاتمی است. سعید اوحدی برنامه‌ساز رادیو فرهنگ در ادامه در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

همینطور در رادیو فرهنگ، از مبارزه و دادخواهی مادران خاوران که در آخرین پنج‌شنبه سال بر مزار اعدام‌شدگان جمع شدند، یاد شد.

از دیگر بخش‌ها، گفته‌های میترا درویشیان است و همینطور یاد برخی شعرا و افراد سرشناس که طی روز‌های اخیر سالروز درگذشت یا زادروزشان است،‌ گرامی داشته‌شد.

همچنین گرانمایگان سخنور، اخبار جهان و ایران و اخبار زندانیان سیاسی، جنبش‌های کارگری و بخش ورزشی نیز با افراد مختلف و همکاران رادیو فرهنگ صورت گرفت.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۱۶ مارچ ۲۰۱۹ (۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × سه =