پیام ویدئویی رضا بدیعی؛ یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

رضا بدیعی، فعال سیاسی در پیام ویدئویی روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) از وقایع طبیعی همچون سیل گفت که به دلیل عدم رسیدگی به موقع به آسیب‌دیدگان باعث به وجود آمدن خسارت‌های زیادی شده و جان شماری از هم‌وطنان را گرفته‌است.

این استبداد و دیکتاتوری، کشور ما را در چنبره‌ای از ناهماهنگی‌ها و ناهنجاری‌ها قرار داده و مسئولیت تمامی مشکلات پیش آمده بر گرده حاکمان کنونی است.

آقای بدیعی تاکید کرد: «برای برون رفت از مشکلات و مصائب کنونی راهی به جز اتحاد فعالان برون و درون کشور برای گذار از استبداد حاکم برای ما باقی نمانده است».

لازم به توضیح است؛ گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در وبینار بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

در ادامه، گفته‌های رضا بدیعی، فعال سیاسی و مدیریت گذار در روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا شما می‌توانید فایل‌های تصویری و صوتی مرتبط را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

4 + ده =