پیام ویدئویی یدی بلدی؛ یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

یداله بلدی، ، جامعه‌شناس و کنشگر سیاسی، در پیام ویدئویی روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) گفت: «در این ۴۰ سال گذشته، مردم ایران یکی از تلخ‌ترین نوروزهای خود را پشت سر گذاشتند».

او ادامه داد: «هنوز از زلزله‌ کرمانشاه برنخاسته‌ایم که باز قهر طبیعت مردم ما را به دردسر انداخته‌است و بیشتر مناطق کشور را درگیر کرده‌است».

وی افزود: «در این سیل بازهم مردم بودند که به یاری هم برخاستند و می‌بینیم که حکومت بدون هیچ ملاحظه‌ای به مردم کمک نمی‌کند». وی تاکید کرد که “باید با تمام نیرو و با اتحاد و یگانگی از هر گونه حمله و تهاجم کشورهای خارجی جلوگیری کنیم.”

لازم به توضیح است؛ گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت رضا بدیعی، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند. (برای شرکت در وبینار بعدی به بخش اطلاعیه مراجعه نموده یا اینجا را کلیک کنید.)

در ادامه، گفته‌های یدی بلدی، کنشگر سیاسی در روز یک‌شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۹ (۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا شما می‌توانید فایل‌های تصویری و صوتی مرتبط را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.)

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × 4 =