گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۱۳ آپریل ۲۰۱۹ (۲۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۱۳ آپریل ۲۰۱۹ (۲۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوهای یک هفته اخیر در رادیو فرهنگ ارایه داد.

آقای اوحدی از انتشار ویدئوهایی گفت در وقایع اخیر سیلاب در ایران به کمک هموطنان خود رفته‌اند به گفتگوهای صورت گرفته در رادیو فرهنگ که شامل یادها و ماندگارها؛ طنر سیاسی هفته؛ بخش داستان خوانی؛ بودند اشاره کرد.

همینطور گفتگوهای سیاسی با بهنام ابراهیم زاده و پریسا پوینده انجام شد و مرسده قائدی نیز بخش خاوران و جنبش دادخواهى را اجرا کرد. گام به گام با گفتمان سیاسی روز ایران با اجرای سارا فرزاد؛ بخش اخبار زندانیان سیاسی و عقیدتی با اجرای سولماز اسکندی؛ خبرهای ورزشی، جنبش اعتراضی کارگری و شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور نیز از جمله بخش‌های منتشر شده در رادیو فرهنگ است.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۱۳ آپریل ۲۰۱۹ (۲۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک × 5 =