بازداشت یکی از هواداران تیم تراکتورسازی تبریز

یکی از هواداران تیم تراکتورسازی تبریز، که برای تماشای فوتبال، به استادیوم «یادگار امام» این شهر رفته بود، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده است.

به گزارش گذار، روز جمعه ۳۰ فروردین، «علی پاکزاد» اهل سولدوز، در جریان بازی تراکتور و پیکان از سوی مامورین امنیتی در استادیوم «یادگار امام» شهر تبریز بازداشت شده است.

علیرغم مراجعات مکرر خانواده علی پاکزاد به مراجع قضایی، تا لحظه تنظیم این خبر، از وضعیت این شهروند بازداشتی هیچگونه اطلاعی در دست نیست.

روز جمعه ۳۰ فروردین‌ماه، در پی برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های تراکتورسازی و پیکان، در ورزشگاه یادگار امام تبریز، بین تماشاچیان و یگان ویژه درگیری شدیدی رخ داد.

در فیلم‌ها و عکس‌های منتشر شده، مشخص است که تعدادی از تماشاچیان و همچنین نیروهای انتظامی به شدت زخمی شده‌اند. ضمن این که نیروهای انتظامی با استفاده از ماشین‌های آبپاش قصد متفرق کردن تماشاچیان را داشتند و تعدادی را نیز با خشونت دستگیر کردند.

از اسامی افراد بازداشتی اطلاعی در دست نیست.

خبرگزاری‌های مهر و تسنیم گزارش دادند که در جریان این درگیری‌ها، “۵۰ هوادار تراکتورسازی، یکی از کارکنان اورژانس و چند مأمور نیروی انتظامی مصدوم شدند.”

تیم تراکتورسازی تبریز که یکی از مدعیان کسب قهرمانی در این فصل لیگ برتر فوتبال ایران است، پس از باخت سه بر یک مقابل سپیدرود در هفته گذشته، جمعه ۳۰ فروردین در خانه خود مقابل پیکان یک بر صفر شکست خورد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

دو × پنج =