برخورد “توهین‌آمیز” مسئولان زندان فشافویه با خانواده‌های زندانیان

در پی تماس جمعی از خانواده‌های زندانیان محبوس در زندان تهران بزرگ موسوم به فشافویه، با حفاظت این زندان در خصوص پیگیری وضعیت فرزندانشان، با تهدید و برخورد توهین‌آمیز مسئولین حفاظت مواجه شدند.

به گزارش گذار، بنا بر گزارش های رسیده از خانواده های چند تن از زندانیان محبوس در زندان تهران بزرگ موسوم به فشافویه، مسئولان حفاظت این زندان اقدام به تهدید و توهین به خانواده‌های این زندانیان کرده‌اند.

مسئولین حفاظت زندان تهران بزرگ، در پاسخ به پیگیری خانواده‌های زندانیان محبوس در این زندان، طی برخوردی خشونت‌آمیز، آنان را تهدید کرده‌اند که در صورت تماس دوباره و یا اعتراض در خصوص وضعیت زندانیان، با زندانیان آنان برخورد خواهند کرد.

زندان تهران بزرگ در مسیر جاده قدیم قم، از فشافویه به سمت ورامین در کنار زندان فشافویه و زندان جدید التاسیس «شهید لاجوردی» واقع شده است و چند سالی است که در سه تیپ این زندان، زندانیان متهم به سرقت نگهداری می‌شوند.

تهران بزرگ یکی از امنیتی ترین زندانهای کشور است و به برخورد شدید و تند با زندانیان شهرت دارد، اما افراد زندانی به دلیل نوع اتهاماتشان هرگز نتوانسته‌اند حتی گوشه ای از این خشونت‌ها را بازگو کنند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

2 × پنج =