گزارش سعید اوحدی هفته‌ای که گذشت؛ شنبه ۲۹ ژوئن ۲۰۱۹ (۸ تیرماه ۱۳۹۸)

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، روز شنبه ۲۹ ژوئن ۲۰۱۹ (۸ تیرماه ۱۳۹۸) گزارشی از گفتگوها و برنامه‌های یک هفته اخیر رادیو فرهنگ ارایه داد.

سعید اوحدی در برنامه این هفته، به بیانیه ۱۴ نفر فعال سیاسی و مدنی که خواستار عزل رهبری و دادگاهی شدن او با شعار نه به جمهوری اسلامی هستند، اشاره‌کرده و با چند تن از آن‌ها گفتگوهایی انجام داد.

همچنین گفتگوی با مادر سهیل عربی، زندانی سیاسی؛ گزارشی از اعتصاب غذای نازنین زاغری از زبان همسر این زندانی؛ برنامه‌ای با یکی از فعالان محیط زیست در ایران؛ گزارشی از آخرین وضعیت چند زندانی سیاسی از جمله آرش صادقی، اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، سعید شیرزاد و …؛ بخش جنبش کارگری با امیر جواهری لنگرودی و اخبار زندانیان با سولماز اسکندری؛ بخش طنز سیاسی و چند قسمت دیگر از جمله برنامه‌های این هفته رادیو فرهنگ هستند.

سعید اوحدی، برنامه‌ساز و مدیر رادیو فرهنگ، ساکن گوتنبرگ سوئد است که یک‌شنبه هر هفته برنامه‌ رادیویی او با کمک چند فعال حقوق بشر ساخته و به صورت زنده در سراسر دنیا پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ، همچنین هر هفته‌ گفت‌وشنودهایی با خانواده‌های زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر در سراسر جهان دارد و همینطور در این رادیو، بخش‌هایی هم به مطالب فرهنگی، اجتماعی، طنز هفتگی، شاهنامه و گرانمایگان سخن‌ور و ورزشی اختصاص داده‌ شده‌است.

در ادامه، گفته‌های سعید اوحدی، برنامه ساز و مدیر رادیو فرهنگ در روز شنبه ۲۹ ژوئن ۲۰۱۹ (۸ تیرماه ۱۳۹۸) آمده است. (ضمنا فایل‌های تصویری سلسله گفتمان‌های گذار را در تلگرام و اینستاگرام گذار دنبال کنید.

.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

15 − 6 =