عماد کثیر، کارگر هفت تپه بازداشت شد

نیمه شب یکم آبان‌ ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان شوش با یورش به منزل «عماد کثیر» از کارگران هفت تپه وی را بازداشت کردند.

در ادامه دور تازه اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه، براساس گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه،بامداد امروز  چهارشنبه یکم آبان‌ماه ساعت چهار صبح، پلیس اطلاعات و امنیت شوش با یورش به منزل عماد کثیر، از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، ضمن بازداشت او، وسایل شخصی وی از جمله گوشی موبایل را ضبط و به پلیس امنیت شوش انتقال دادند.
سندیکای کارگران‌ نیشکر هفت‌تپه این حرکت ضدانسانی را محکوم کرده و خواستار آزادی فوری «عماد کثیر» و دیگر بازداشت شده گان هفت‌تپه شده است.

در جریان دور تازه تحصن و اعتصابات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، جمعی از کارگران و اهالی منطقه هفت تپه، روز دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ با تنظیم نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و دولت ضمن تشریح وضعیت کارخانه و کارگران شرکت نیشکر هفت تپه ضمن انتقاد از خصوصی سازی این شرکت مادر تخصصی و وضعیت پیش آمده برای کارگران پس از این اقدام دولت، آن را خلاف قانون و مصلحت جامعه و نابود کننده معیشت مردم منطقه اعلام کردند. نویسندگان و امضاکنندگان این نامه با دو پیشنهاد ضمن درخواست لغو خصوصی این مجتمع صنعتی و اجرای یکی از این دو راه، رفع مشکلات این شرکت و کارگران و اهالی منطقه شدند.

منبع: ایران‌وایر

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

بیست − سیزده =