حسن نایب هاشم در برنامه فراسوی گذار به سوی دموکراسی و داد؛ گزارشی از وقایع یک‌هفته اخیر اروپا در حمایت از اعتراضات سراسری آبان ۹۸-بخش اول

فراسو دریچه‌ای است برای رساندن صدای کنشگران مدنی که امکان بیان نظرات آن‌ها در ایران وجود ندارد و توسط مجموعه گذار «سامانه دموکراسی و داد» با مدیریت رضا بدیعی ضبط و اجرا می‌شود.

حسن نایب هاشم، فعال حقوق بشر در برنامه فراسوی روز شنبه ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۳ آذرماه ۱۳۹۸) شرکت کرد و گفته‌های او در چند بخش منتشر شد.

آقای نایب هاشم گزارشی از وقایع یک هفته گذشته و اعتراضات شکل‌گرفته در اروپا گفت که شماری از شهروندان ایرانی از شهرهای مختلف آلمان، فرانسه، بلژیک و چند کشور دیگر در مقابل پارلمان اروپا اعتراضی برگزار کردند و طی روزهای آینده تاثیر آن‌را خواهیم دید.

این فعال حقوق بشر در بخشی از صحبت‌های خود افزود: «اکنون در تمام دنیا تمرکز بر سر این است که روز پنجم دی‌ماه در ایران اتفاقاتی بیفتد و شاهد واکنش‌هایی باشیم.»

حسن نایب هاشم گفت: «مسئولان حکومت ایران در ارتباط با کشته‌شده‌های اعتراضات پروژه لاپوشانی و وارونه سازی را در پیش گرفته‌اند و یکی از وظایف نهادهای بین‌المللی رسیدگی به همین موضوع است.»

در ادامه فایل صوتی و تصویری گفته‌های حسن نایب هاشم آمده‌است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

3 + پانزده =