همایش اتحاد همراهان مردم ایران برای رسیدن به دموکراسی و داد

همایش سراسری گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی، با موضوع اتحاد همراهان مردم ایران برای رسیدن به دموکراسی و داد، با حضور جمعی از کنشگران مدنی، صاحب‌نظران و فعالان سیاسی، روز یک‌شنبه ۲۶ جولای ۲۰۲۰ (۴ مرداد‌ماه ۱۳۹۹) برگزار شد.

«رضا بدیعی» فعال سیاسی در بخش اول در خصوص اتحاد همراهان مردم ایران برای رسیدن به دموکراسی و داد صحبت کرد و همچنین به ارائه راه‌کارهایی برای گذار از استبداد حاکم پرداخت.

در قسمت دوم صحبت‌های آقای بدیعی از تداوم مبارزات مردم ایران برای رسیدن به آزادی و استقلال و عدالت اجتماعی با همه فراز و نشیب‌هایش سخن گفته‌شد.

در این همایش، «بهمن بامداد»، فعال سیاسی با اشاره به ۴ دهه گذشته و نحوه اداره کردن کشور توسط حاکمیت مستقر در ایران گفت: « حاکمان از ابتدای انقلاب ۵۷ تا کنون با ترور، کشتار، سرکوب و … کشور را به ورطه نابودی کشانده‌اند و با همه این‌ها مبارزه با استبداد توسط فعالان در سراسر دنیا ادامه دارد.»

گذار از استبداد اسلامی به دموکراسی با مدیریت «رضا بدیعی»، گفتمانی با شرکت و حضور تلاشگران دموکراسی‌خواه و مدافعان حقوق بشر است که در راستای بررسی راهکارهای گذار از حکومت اسلامی به دموکراسی، در دومین و چهارمین یکشنبه هر ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و جمعی از کنشگران سیاسی و مدنی و مدافعان حقوق بشر ایرانی ضمن تبادل نظر و همفکری، درباره هماهنگی کنش‌ها و یافتن راهکارهای استقرار دموکراسی در ایران در این نشست‌ها همراهی می‌کنند.

ادامه این گفتگو در نشست سراسری فراسوی گذار در فایل تصویری ذیل آمده است. فایل‌های مربوطه را می توانید در شبکه های اجتماعی سامانه گذار نیز دنبال کنید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

یک + دو =