باج‌سبیل مهدی جهانگیری به خاندان محسنی اژه‌ای

مهدی جهانگیری

مهدی جهانگیری ابرمفسد اقتصادی، برای مختومه کردن پرونده‌های فساد اقتصادی خود، این‌بار دست به دامان خاندان محسنی اژه‌ای شده است.

به گزارش گذار سامانه دمکراسی و داد، با روی کار آمدن محسنی اژه‌ای در قوه قضائیه، گویی نور امیدی به خانه مفسدان اقتصادی تابیده شده است، چرا که برخی از این مفسدان که سالهاست برای مختومه کردن پرونده‌های فساد اقتصادی خود به دستگاه‌های مختلف امنیتی و قضایی در حال باج دهی هستند، این بار نیز به خاندان محسنی اژه‌ای روی آورده‌اند.

در این میان برادر کوچک اسحاق جهانگیری معاون اول دولت حسن روحانی که روزی از سوی سرداران تروریست سپاه به عنوان ریشه فساد اقتصادی کشور معرفی شده بود، این روزها با پسر محسنی اژه‌ای در خیابان دوم سعادت آباد ملاقاتی داشته است.

جالب آنکه مهدی جهانگیری در این ملاقات با پرداخت مبالغ قابل توجه‌ای دلار و اسکناس به پسر محسنی اژه‌ای، از وی به عنوان نماینده پدرش درخواست کرده که برای رفع و رجوع پرونده‌های میلیاردی فساد اقتصادی خود راهی بیابد.

به نظر می‌رسد، مهدی جهانگیری که با هزینه‌های میلیاردی از زیر بار کیفر قاچاق حرفه‌ای ارز فرار کرده بود، این روزها در صدد رفع و رجوع الباقی پرونده‌های فساد اقتصادی خود، به خصوص در حوزه قضایی کرمان است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

شانزده − پنج =